Windows 7 és DT Explorer 5.10.3.1

A DigiTerra Explorer frissítése
vacsa

Windows 7 és DT Explorer 5.10.3.1

Postby vacsa » Wed May 05, 2010 12:15 pm

A kérdés egyszerű: hogyan lehet Win7-es gépre feltelepíteni a legutolsó verziót a DT Explorerből? Nálam hibaüzenettel ("Running on Windows 2000 or better...") megáll a telepítés.

ferenczya

Re: Windows 7 és DT Explorer 5.10.3.1

Postby ferenczya » Wed May 12, 2010 10:29 pm

Az intézőben jobb klikk a telepítő fájlra, majd a tulajdonságok között be kell állítani a kompatibilitás fülön az XP 3-as service pack-ot.

Balazs Hober
Site Admin

Postby Balazs Hober » Thu May 13, 2010 6:03 pm

:idea: Sajnos más módon valóban nincs lehetőség a Windows 7-re történő telepítésnek 5-ös verzió esetében. Az 5-ös verzió fejlesztése lezárult, a 6-os verzió teljesen kompatibilis a legújabb Windows operációs rendszerrel: http://www.digiterra.hu/hu/termekek/dig ... enyek.html

További felmerülő kérdés esetén készséggel állunk rendelkezésére.

vacsa

Postby vacsa » Wed Mar 30, 2011 3:16 pm

Sajnos megint én botlottam egy bosszantó problémába ugyanezzel a felállással. Újratelepítettem a gépet, a PC-re felment az 5.10.3.1 verzió a DT5-ből. Természetesen előtte a Szinkronizáló központ is fel lett téve, és a DTExplorer-es PDA-t is szinkronizáltam simán a Windows-zal párszor. DTExplorer DT telepítés után csatlakoztattam a PDA-t a PC-hez, a Windows-os szinkronizálás ismét rendben megtörtént, de a DTExplorer nem érzékelte, hogy egy licenszelt DTExplorer Mobil csatlakozik és nem regisztrált verzióként futott. Többszöri próbálkozásra ugyanez a helyzet. Amikor a megnyitott DTExplorer Desktopban a szinkronizálás gombra bökök, kiírja, hogy: Modul nem elérhető. Annyit még, hogy a PDA-n egy magasabb verziószámú változat fut, amit egy szervizkor kapott rá tavaly ősszel. Hol a hiba? Vagy inkább: mi a megoldás? Ja, igen. Egy másik PC-n is használom a PDA-t, ami nemn lett újratelepítve már másfél éve, és ott rendületlenül felismeri a licenszelt DTExplorert az asztali változat.
VaCsa

Balazs Hober
Site Admin

Postby Balazs Hober » Fri Apr 01, 2011 2:10 pm

support@digiterra.hu címen legyen kedve egyeztetni egy időpontot a Terméktámogatással, TeamViewer-en keresztül meg fogjuk tudjuk nézni ezt a kapcsolati problémát. Várjuk szíves bejelentését. //Előre szeretném jelezni, hogy a DigiTerra Explorer 5 szoftver technikai támogatása már megszűnt és ez a szoftver nem kompatibilis a Windows 7 operációs rendszerrel.

Return to “Az Explorer frissítése/telepítése”