Explorer 5 használata

Kívánságok, megvalósítandó funkciók a DigiTerra Explorer szoftver következő verziójához. Ha úgy érzi, hogy szüksége lenne egy új eszközre vagy egy meglévő funkció használatát másképp képzeli el a szoftverben, akkor ne fogja vissza magát! Kérjük, ossza meg velünk ötleteit!
Forum rules
A DigiTerra Explorer 5 termék fejlesztése lezárult. Ötleteit azonban továbbra szívesen látjuk a 6-os verzió terméktámogatási fórumában, melyet a következő linken érhet el:

DigiTerra Explorer 6 - Kívánságlista
http://www.digiterra.hu/forum/index.php ... =viewforum
Bich

Explorer 5 használata

Postby Bich » Fri Oct 30, 2009 12:00 am

Sziasztok!
Nekem minden kívánságom teljesült azzal, hogy használhatom az Explorert. Erdőfelügyelői munkámhoz kiválóan alkalmazható. Minden rendben működött, semmi gondom nem volt vele. Csupán egy pici dolgot találtam, ami kicsit kellemetlen volt: az objektumra vonatkozó információ szövegdoboza nem igazodik az kijelzőhöz, a képernyő alsó felében lévő objektumról megjelenő információnak csak a teteje látszik, a teljes adattartalom csak akkor látható, ha először úgy görgetem a térképet, hogy az objektum a képernyő felső felében legyen. Ha ez az apró kis dolog is megoldódna, akkor szerintem teljesen tökéletes lenne az ami így is tökéletes. (KJ)

Return to “Kívánságlista”